Často kladené dotazy

Jaké všechny rozpisy můžu generovat?

Rozlosování turnaje může obsahovat rozpisy každý s každým, turnaje, playoff, tabulky. Ke každému rozpisu lze doplnit i rozhodčí. Pod jeden turnaj může patřit i více rozpisů, např. dvakrát každý s každým pro 2 skupiny a jeden playoff pavouk pro následnou vyřazovací část.

V jakých formátech si mohu stáhnout rozpisy? Na co se jaký formát hodí?

Rozpis lze stáhnout ve formátu PDF, HTML, CSV a JSON. HTML se hodí pro dopisování výsledků, zveřejnení na webu a tisk. PDF se používá hlavně pro tisk, protože ho můžete přenést/poslat na jiný počítač bez změny vzhledu. CSV použijte, pokud budete dopisovat výsledky zápasů v aplikacích, jako OpenOffice/LibreOffice Calc, Microsoft Excel. JSON se hodí pro strojové zpracování i bez připojení se k REST API.

Jaké rozhodčí mohu přidat k jednotlivým zápasům?

Jednou možností je volba několika profesionálních rozhodčích, kteří během turnaje pískají všechny zápasy. Nebo lze rozepsat jako rozhodčí účastníka turnaje, který právě nehraje žádný zápas.

Jak dlouho bude trvat turnaj pro 6 týmů a kolik se odehraje zápasů?

Použijte pomocníka pro volbu systému turnaje, kde zadáte počet týmů Vašeho turnaje a přibližnou dobu trvání jednoho zápasu. Aplikace Vám spočítá počet zápasů a dobu trvání celého turnaje.

Můžu vkládat do rozpisů výsledky zápasů a získat konečnou tabulku?

Aplikace je zaměřena čistě na tvorbu rozpisů, které si následně můžete třeba vytisknout. Pro správu výsledků během turnaje můžete použít aplikaci pro správu výsledků, která umožňuje vkládání výsledků zápasů i s údaji o střelcích, zobrazení seznamu zápasů, aktuálních tabulek, seznamu střelců a export souhrnu turnaje do HTML.

Co když jsem nikde na webu nenašel odpověď na můj dotaz?

Využijte podpory pro hlášení chyb a dotazy.