Návod na používání aplikace

Zadávání jmen týmů a skupin

Pokud neznáte jména týmů, tak můžete jména automaticky vygenerovat, např. týmy budou čísla od 1 do 10 a na turnaji, pak je přiřadíte k číslům jména, která Vám nahlásí jednotlivé týmy.

Můžete také ručně zadat jména týmů. Po zadání počtu se vytvoří příslušný počet polí, kam dopíšete jména týmů. Pro přepínání mezi políčky se hodí používat klávesu TAB.

Zadávání jmen týmů a skupin
Změna jména týmu z Tým 4 na Tým 99

Nastavení času zápasů

U rozpisů každý s každým a turnajů lze nastavovat termín konání zápasů. Aby byl u zápasu čas konání, tak je nutné zadat dobu trvání jednoho zápasu. Můžete ji zadat přímo, nebo vypočítat podle typu zápasů a předpokládaného zdržení před a mezi zápasy.

Datum začátku není povinné. Když to nezadáte, tak se použije aktuální den. Formát data není strikně předepsán. Aplikace si poradí s většinou číselných formátů, pouze se vyvarujte českých názvů měsíců. Lze použít anglické výrazy, jako now, tomorrow, now + 1 month, …

Lze nastavit, že se každé kolo bude odehrávat v jiný den. V tom případě lze nastavit i volná kola. Například pořádáte turnaj a každé kolo se hraje v neděli. Ale na jednu neděli vychází třeba Štědrý den a Silvestr, takže se jakoby 2 týdny přeskočí a turnaj bude pokračovat v lednu.

Nastavení času zápasů
Kompletní nastavení času zápasů a datumů kol